Duyurular
İhaleler
Kampanyalar

Duyurular  >  

GÜMÜŞHANE KAMU HASTANELERİ BİRLİĞİ GENEL SEKRETERİ VE KURUMUMUZ BAŞHEKİMİ İLE MÜDÜRÜNÜN KELKİT VE ŞİRAN DEVLET HASTANESİ ZİYARETLERİ
Eklenme Tarihi : 15.01.2015

Şiran ve Kelkit Devlet Hastanelerine ziyaret.
Gümüşhane Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterimiz Dr. Özgür Çelebi, İdari Hizmetler Başkanımız Hakan Çimen, Mali Hizmetler Başkanımız Ekrem Akbaş, Gümüşhane Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr. Yavuz Çakıroğlu, Şehit Ebe Kevser Ceylan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dt.Yunus Yalçın ile beraberindeki ekip Kelkit ve Şiran Devlet Hastanelerine ziyarette bulundular.

Şiran ve Kelkit Devlet Hastanelerindeki çalışmaları yerinde inceleyen ekip, göreve yeni başlayan Kelkit Devlet Hastanesi Başhekimi Uz.Dr.Murat Polat’a, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Meral Fidan Uçar ile Sağlık Bakım Hizmetleri Müdür Yardımcısı Celal Kaya’ya hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Ekip ayrıca Şiran Devlet Hastanesine giderek İdari ve Mali İşler Müdürü Sedat Koyunoğlu’na da yeni görevinde başarılar diledi.
Hastanelerin genel durumu hakkında fikir alışverişinde bulunan idareciler, yapılması gereken çalışmaları istişare ettiler.

 


« Haber listesine dön
Akgün Yazılım © 2014