Duyurular
İhaleler
Kampanyalar

Duyurular  >  

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizde Sağlık Hizmetlerinin Kalitesi Yükseliyor Bekleme Süresi Kısalıyor...
Eklenme Tarihi : 03.04.2015

AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİMİZDE SAĞLIK HİZMETLERİNİN KALİTESİ YÜKSELİYOR BEKLEME SÜRESİ KISALIYOR

 

Gümüşhane Şehit Ebe Kevser Ceylan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dt. Yunus Yalçın, 2014 yılında 61 bin 608 kişiye hizmet verdiklerini söyledi.

 

Yaptığı açıklamada sağlık kalite standartları gereği hastaların hizmete erişimini kolaylaştırıp, daha iyi hizmet sunmak için gayretli çalışma ve yeniliklerin devam ettiğini kaydeden Yalçın, bu bağlamda merkezdeki diş hekimi sayısının arttığını, hastaların randevu bekleme sürelerinin kısaldığını, hatta birçok hastanın taleplerinin aynı gün içerisinde neticelendirerek hasta memnuniyetini artırdıklarını söyledi.


Kurum olarak 2014 yılında tedavi hizmetleriyle ilgili istatistiki bilgileri de paylaşan Yalçın, 61 bin 608 kişinin merkeze müracaat ettiğini, 16 bin 303 dolgu tedavisi, 5 bin 813 kanal tedavisi, 8 bin 443 diş çekimi, 8 bin 935 sabit protez, 2 bin 35 hareketli protez ve bin 959 kişinin de diş temizliği yapıldığını söyledi.


Yalçın, verilen bu hizmetlerin artması, kalitenin yükselmesi ve hasta memnuniyetinin en yüksek seviyeye ulaşması için çalışmalara tüm personelle birlikte devam ettiklerini sözlerine ekledi.


« Haber listesine dön
Akgün Yazılım © 2014